FNF vs Huggy Wuggy (Poppy Playtime)

FNF vs Huggy Wuggy (Poppy Playtime)
INFORMACJE O GRZE

Mod z Friday Night Funkin gdzie Boyfriend RAP-walka z Huggy Wuggy z Poppy Playtime. Zaktualizowano, aby uwzględnić lepiej reanimowany Huggy Wuggy, który pokazuje więcej ekspresji. Aktualizacja z nową piosenką"Playground" W FNF Vs. Huggy Wuggy będziesz musiał zaśpiewać przeciwko słynnej przerażającej maskotki gry Poppy Playtime, który wziął go do głowy, aby wyzwać chłopaka na piosenkę jego stworzenia. Mimo gigantycznych zębów i niezdarnego wyglądu, Huggy Wuggy będzie w stanie śpiewać melodyjnie i stanowić prawdziwe wyzwanie dla naszego doświadczonego piosenkarza. Postępuj zgodnie z rytmem, brakuje jak najmniej nut, jak to możliwe Na Czas odtwarzania, 4-minutowy utwór, który będzie wymagał, aby zachować całą koncentrację, aby zakończyć. Czy w tym modu na FNF uda Ci się go przekonać do siebie w piosence?

Piosenki:

  • Playtime
  • Playground

Huggy Wuggy Origin Story:

Huggy Wuggy to zabawka stworzona przez fikcyjną firmę produkującą gry PLAYTIME Co. Ale po tajnych eksperymentach z zabawkami w firmie, Huggy Wuggy ożył i zaczął szaleć zabijając wszystkich ludzi, których przekroczył.

Mod Credit:

Jeśli dobrze się bawiłeś i chciałbyś być na bieżąco z modem, upewnij się, że wspierasz twórców modów w ich mediach społecznościowych, subskrybując, obserwując, lubiąc itp.
  • KJ Elliott: sztuka, Muzyka i trochę programowania
  • MOB Games: Poppy Playtime
  • ShadowMario: silnik gry FNF

Pobierz

Pobierz mod na swój komputer tutaj